KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Allmogemålning 8638004

nr 863 8004

Allmogemålning

1800-tal, ca 55x195

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 2 december 2013
kl 20:39:03